Nehnuteľnosti

ZITOS Vám ponúka tieto zaujímavé nehnuteľnosti  ihneď k predaju.

 

Administratívna budova

 

Súbor 8 garáží

Penzión Picasso

Veľká rodinná vila v Trnave

 

Nadštandardný 4 izbový byt na Orgovánovej ulici v Trnave

Ponúkame na predaj nepoužívaný 4 izbový nadštandardný prízemný  byt v Bytovom dome Orgovánová s dvomi parkovacími miestami a vlastným pozemkom v uzavretom dvore bytového domu. Bytový dom ma tri nadzemné podlažia spolu 6 bytov a 12 parkovacích miest, 2 parkovacie miesta pre návštevy, spolu teda 14 parkovacích miest na pozemku o celkovej rozlohe 874 m² na spoločnom pozemku. V dome je jeden hlavný vchod a jeden vchod do záhrady spoločný s malou chodbou a schodišťom pre všetky byty. Nakoľko dom je v uzavretom areáli s dvoma motorovými bránami a s malým počtom bytov, tak sa približuje pocitom viac k rodinnému dom a nie k sídliskovému činžiaku. Tento dom sa nachádza na tichom mieste s vynikajúcou dostupnosťou služieb jak pre deti, tak pre seniorov bez potreby auta.

Byt má úžitkovú plochu cca 105 m² plus 1 balkón o ploche 10m2 a takmer 100 m² ostatných plôch vrátane 2,3 parkovacích miest a zelene vo svojom vlastníctve.

Do bytu je privedený optický kábel spoločnosti SWAN a v byte sú metalické počítačové rozvody FTP pre príjem TV a internetu. Okrem toho je byt pripravený na osadenie vlastného satelitného zariadenia a tiež je pripravený na osadenie Fotovoltaickej elektrárne o príkone max 2.5kW/p na jeden byt a kamerového systému pre 6 kamier.

V kúpeľni sa nachádza okrem druhého WC aj dvoj umývadlo, hydromasážný box s parnou saunou.

Projekt sa riadil potrebou čo najväčšieho miesta na bývanie a čo najmenšieho zbytočného miesta na spoločné priestory a zásadou „čo najnižšie náklady na bývanie“ a pri vykurovanej ploche bytu 105m2 vychádzajú náklady na kúrenie cca 20€ mesačne. (nakoľko dom má certifikát „ A0“ ) Byt má podlahové kúrenie-chladenie vybavené vlastným špičkovým tepelným čerpadlom so zásobníkom na teplú úžitkovú vodu 260 L zn. DAIKIN Altherma. Okrem toho byt má samostatnú rekuperáciu vzduchu v každej miestnosti so spotrebou cca 5W, čo bude oproti bežným rodinným a bytovým domom pravdepodobne patriť medzi prevádzkovo najlacnejšie bývanie. To znamená, že náklady vynaložené na kúpu takéhoto bytu sa čoskoro vrátia a v budúcnosti pri neustálom zdražovaní energií bude bývanie stále o veľa lacnejšie, ako bežné lacné byty.

Zaujímavosťou bytového domu bude, že jednotlivé byty nebudú musieť rozpočítavať a preúčtovávať spotrebovanú spoločnú obslužnú energiu na osvetlenie a ostatné potreby a tak isto nebudú musieť rozpočítavať a preúčtovávať náklady na vykurovanie spoločných priestorov. Všetky byty sa budú na tomto podieľať rovnakým dielom automaticky a teda odpadnú náklady na spoločné merače a náklady s tým spojené čo tiež prispeje ku zníženiu celkových prevádzkových nákladov. Toto vybavenie zaraďuje tento bytový dom do vyššieho štandardu.

Znalecký posudok je 186 000,-bez DPH

Cena 180 000,- Možná dohoda.