S karavanom…

Tieto amatérske stránky  sú  určené pre každého, koho zaujíma poznávací  karavaning.  Ak sa vám páčili a pomohli Vám vo Vašich nezodpovedných otázkach je mi potešením, ak nie tak prepáčte a ďakujem za Váš strávený čas pri ich prezeraní.

Karavaning je zvláštna záluba pre toho kto to neskúsil a ešte väčšia pre toho kto to vyskúšal. Já s rodinou som mal dávnu túžbu karavaning vyskúšať. Pred niekoľkými rokmi som tu možnosť mal vyskúšať na ostro. Vzhľadom k tomu, že sme motoristicky orientovaná rodina, bola to prvá cesta a to do Polska na mezinárodnú šesťdňovú motocyklovú súťaž. Tu som spoznal čo je karavaning. Bolo to veľmi zvláštné a príjemné keď sme si so sebou viezli malú  pekne zariadenú garsónku a dostali sa až do centra závodov, kde sme mohli bývať v centre diania. O pár dní sme sa bez balenia kufrov a podobných cestovateľských starostí zobrali a pokračovali sme ďalej. Za pár hodín sme zaparkovali vo Varšave, urobili obed a poďme na prechádzku po meste. Toto je jedna z najväčších výhod karavaningu, že môžte nakrátko bývať vo veľkomeste ako jeho obyvateľia.  A keď stačí, naštartujem a ideme ďalej.                                                             Písanie je mojou slabou stránkou a preto za mňa nech rozprávajú fotografie a videá.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/z/i/u1600/public_html/karavaning/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399