Nehnuteľnosti

ZITOS, s.r.o Vám ponúka tieto zaujímavé nehnuteľnosti  ihneď  k predaju.

 

Administratívna budova

PREDANÉ

 

Súbor 8 garáží

Penzión Picasso

predané

Veľká rodinná vila v Trnave

V prípade, že hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má spĺňať Vaše oprávnené náročné predstavy a požiadavky,
ste na správnej adrese.

➢ Záleží Vám na vysokom štandarde súkromia a bezpečnosti bývania v meste?
➢ Radi si užívate ticho, pokoj a rodinnú pohodu?
➢ Preferujete príjemný relax v domácom prostredí?
➢ Potrpíte si na kvalitné materiály, či nadčasové riešenia?
➢ Chcete pre Vašu rodinu a pre Vás zabezpečiť to najlepšie bývanie?

V tom prípade je tento dom vhodný práve pre Vás. Predmetná nehnuteľnosť je postavená z vysoko kvalitných materiálov (obytná plocha cca 300m2) a na rozsiahlom pozemku (cca 1450m2). Dom je situovaný v pokojnej, ale strategickej lokalite (komfortné, rýchle a jednoduché napojenie na diaľnicu). Obrovským benefitom je fakt, že nebol stavaný na predaj s maximalizáciou zisku. Majiteľ domu ho postavil pre svoju rodinu a tomuto faktu zodpovedajú i realizované stavebné postupy, použité materiály ako i realizácia rôznych neštandardných prvkov. Každé jedno riešenie dôsledne zvažoval, konzultoval s odborníkmi v odbore. V dôsledku toho je väčšina realizácií nadčasových. Dom je v podstate premyslený do najmenších detailov. Ďalšie rozpracovanie detailov na inú úroveň je možné s ľahkosťou vyriešiť v prípade vzájomne vyváženej komerčnej dohody o kúpe.

Koncepcia stavby domu je navrhnutá tak, že v prípade potreby je možné jednoduchým zásahom podstatne zväčšiť obytnú plochu. Avšak okrem rozľahlého obytného priestoru pozostávajúceho zo spojenej kuchyne s obývačkou má budúci vlastník možnosť plnohodnotne využiť aj 3 spálne s vlastnými šatníkmi a 3 kúpeľne. Dom je vhodný na okamžité nasťahovanie.

Každého nového vlastníka určite uspokojí:

– veľký vykurovaný bazén s proti prúdmi s takmer nulovými energetickými nákladmi na
vykurovanie a prevádzku,
– fotovoltaika osadená najmodernejšími CIS panelmi,
– vlastná studňa,
– veľké kryté parkovisko pre 6 áut,
– nadštandardná garáž,
– tepelné čerpadlo na TÚV.

Orientačná realizačná cena: V prípade, že by sa investor rozhodol realizovať podobný projekt výstavby, tak orientačné náklady v súčasných cenách budú činiť cca 980 000,-EUR Navrhovaná predajná cena: V prípade vážneho záujmu zavolajte 0905714727  550 000,- EUR

V prípade, ak Vás táto ponuka oslovila, ak Vás zaujalo i video a obrazové prílohy a Váš záujem pretrvá, je možné dohodnúť fyzickú prehliadku a v osobnom jednaní dojednať podstatné náležitosti i detaily vzájomne vyváženej kúpnej zmluvy.

Nakoľko dom predávam ako vlastník bez sprostredkovateľa, je možné ma kontaktovať priamo na tel. čísle 0905 647 267. 

Pôdorys
Foto
Video

 

 

Podkrovné priestory v Žiline.

ZITOS, s.r.o ponúka Nebytový priestor o ploche 495 m2 vcelku na povale bytového domu na Ruppeldtovej ulici č. 1293/10, v Žiline

Nebytové priestory je vhodné využiť na trávenie voľného času, súkromné fitnescentrum, klubovňu, priestor, telocvičňu vhodnú pre tréning judo, karate, joga apod. Nie je vylúčná možnosť nadstavby  8 dvoj izbových bytov. Je vypracovaný projekt.
Vzhľadom k veľkosti a 4 samostatným povalovým vstupom je možné tento nebytový priestor deliť a využiť napr. aj na ateliér, archív, sklad a podobné účely.
Ako bonus ponúkame 20m2 pivničné priestory. Spoluvlastnícky podiel priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu, na príslušenstve a k pozemku 5158/18064 = cca 28,5%.  Parkovanie pred domom v rámci parkovacej zóny.